ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786226573467

کتاب مینیمالیسم دیجیتال نشر میلکان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
نویسنده:
جلد کتاب: شومیز
مناسب برای:
فروشنده
Charvadeh

2 عدد در انبار

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
15% 82,450 تومان

2 عدد در انبار

- +

توضیحات

کتاب روشنگر “مينيماليسم ديجيتال”، فلسفه اي را براي استفاده از فناوري معرفي مي کند که در حال حاضر زندگي بي شماري را ارتقاء بخشيده است.

مينيماليست هاي ديجيتال در اطراف ما حضور دارند. آنها افراد آرام و خوشبختي هستند که مي توانند مکالمه هاي طولاني با عزيزان شان داشته باشند، بدون اين که از زير چشم نگاهي پنهاني به تلفن هاي همراه خود داشته باشند. آنها مي توانند در يک کتاب خوب، يک پروژه نجاري، يا برنامه صبحگاهي ورزشي و تفريحي غرق شوند و با توجه و تمرکز به آنها بپردازند. اين افراد مي توانند از همنشيني با دوستان و خانواده خود لذت ببرند، بدون اينکه وسواس زيادي براي ثبت اين تجربه با عکس و فيلم داشته باشند. آنها از اخبار روز مطلع مي شوند، اما در آنها غرق نمي شوند.

در حال حاضر، نيوپورت به اين حرکت نام “مينيماليسم ديجيتال” داده است. او دلايل کافي و قانع کننده اي ارائه مي کند که توجه به اين موضوع، در دنياي اشباع شده از فناوري ما، بسيار ضروري و فوريتي است. طبق گفته کتاب، تنها با خاموش کردن اعلان ها و زنگ هاي هشدار گوشي نمي توان از آن به ميزان کافي فاصله بگيريم، و در کارهايي که در لحظه در حال انجام شان هستيم، غرق شويم و با تمرکز به انجام شان بپردازيم.

نيوپورت با بهره گيري از مجموعه متنوعي از نمونه هاي واقعي زندگي، از والدين گرفته تا برنامه نويسان، شيوه هاي رايج مينيماليست هاي ديجيتال و ايده هايي را که زيربناي نحوه زندگي آنهاست، بررسي و شناسايي مي کند. او نشان مي دهد که چگونه مينيماليست هاي ديجيتال در حال بازنگري در رابطه خود با رسانه هاي اجتماعي هستند و لذت هاي دنياي آفلاين را کشف مي کنند و در تنهايي با درون خود ارتباط برقرار مي کنند. او سپس استراتژي هايي را به ما ارائه مي کند که بتوانيم در زندگي خود به کار بگيريم.

فناوري ذاتاً نه خوب است و نه بد. نکته اصلي، استفاده درست از آن براي رسيدن به اهداف و ارزشهايمان در زندگي است. اين کتاب راه درست استفاده از فناوري را به ما نشان مي دهد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “مينيماليسم ديجيتال”، به شما عزيزان کمک کنيم که در دنياي فناوري زده امروز بتوانيد راه درست را براي استفاده از ابزار و نرم‌افزارهاي ديجيتال براي رسيدن به اهداف تان در زندگي، بيابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 225 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 1.5 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

جلد کتاب

شومیز

مناسب برای

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.