ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786226010283

کتاب کسب و کار اینستاگرامی نشر هورمزد

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “کسب و کار اينستاگرامي”، نوشته ميثم فردوس، به نقش اينفلوئنسرها و راه هاي کسب درآمد آنها در اينستاگرام مي‌پردازد.

امروزه رسانه‌هاي اجتماعي به‌طور گسترده‌اي در دنيا مورد اقبال عموم قرار گرفته‌اند و به گونه‌اي مي‌توان آن را جهان موازي ناميد. اينستاگرام علاوه بر محلي براي به اشتراک‌گذاري لحظات و تجربيات روزمره زندگي، پلتفرمي بسيار قدرتمند براي راه‌اندازي کسب‌وکارهاي اينترنتي نيز مي‌باشد. اين نکته بسيار مهم است که امروز تعداد کاربران گوشي‌هاي هوشمند از کاربران کامپيوترها بسيار بيشتر شده است. اين ميزان وسيعي از کاربران گوشي هوشمند، به بازار هدف بسيار بزرگي براي کسب‌وکارها و تجارت‌هاي مختلف تبديل شده‌ است، و عده زيادي سعي دارند با ارائه محصولات و توليدات خود در اينستاگرام در پيج هاي تجاري شان و يا از طريق اينفلوئنسرها به اين بازار بزرگ دست يابند.

عده‌اي با ارائه سبک زندگي خاص و تجربياتشان در زندگي روزمره، و توليد محتوا در اينستاگرام (که براي قشر بزرگي از کاربران اينستاگرام جذاب و سرگرم کننده مي باشد)، به دنبال کنندگان يا فالوور هاي بسياري دست يافته‌اند، و اين آنها را به اينفلوئنسر مبدل کرده است. مزيتي که اينفلوئنسر بودن دارد اين است که کسب‌وکارها و تجارت‌هاي مختلف به آن‌ها مراجعه مي‌کنند و به نسبت تعداد فالوور هاي آنها، مبالغ مختلفي را پرداخت مي‌کنند تا آنها به تبليغ محصولاتشان بپردازند. اين جريان باعث شده‌است که عده زيادي به اينفلوئنسري روي بياورند، با اميد کسب درآمدهاي ميلياردي.

اما اينفلوئنسر ها چه کساني هستند و آن‌ها را به چند گونه مي‌توان تقسيم کرد؟ کتاب “کسب و کار اينستاگرامي”، اينفلوئنسر ها را به دو دسته کلي، يعني اينفلوئنسر هاي رسانه‌اي و اينفلوئنسر هاي توليدکننده محتوا تقسيم‌بندي کرده است. منظور از اينفلوئنسر هاي رسانه‌اي کساني هستند که در محيط رسانه شناخته شده و تأثير گذارند، مانند ورزشکاران، بازيگران و… از طرف ديگر، اينفلوئنسرهاي توليدکننده محتوا، آن دسته از اينفلوئنسر هايي هستند که با محتوايي که در فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي توليد مي کنند، دنبال کنندگان فراوان، و به اين دليل، سطح تاثيرگذاري نسبتاً گسترده‌اي دارند. تفاوت اين دو دسته اينفلوئنسر در ميزان تاثيرگذاري و اعتبار اجتماعي آن‌ها است. بنا به دلايل مختلفي، اينفلوئنسر هاي رسانه‌اي از اعتبار و تأثيرگذاري بيشتري برخوردارند و هزينه تبليغات از طريق آن‌ها بسيار گران‌تر است، درحالي‌که اينفلوئنسر هاي توليدکننده محتوا به دليل وسعت کمتر تأثيرشان، هزينه کمتري براي تبليغات دريافت مي‌کنند، و اين آن‌ها را به اهدافي مناسب براي تجارت هايي که قصد ندارند هزينه زيادي صرف تبليغات کنند، تبديل مي‌کند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “کسب و کار اينستاگرامي”، به شما عزيزان کمک کنيم از پلتفرم ‌هاي قدرتمندي همانند اينستاگرام، علاوه بر سرگرمي و تفريح، و ارتباط با دوستان و آشنايان، به کسب درآمد نيز بپردازيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.