ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789642134482

کتاب شجاع باش دختر نشر میلکان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “شجاع باش دختر”، اثر ريشما سوجاني، درباره اين است که چطور مي‌توان بدون ترس از خوب بودن زندگي کرد. به اين فکر کنيد که اگر يک زن مي‌توانست اهميتي به اين ندهد که زندگي او به‌عنوان مثال در اينستاگرام چگونه به نظر مي‌رسد، يا مي توانست خود را از شر احساس گناه رها کند و به خاطر اشتباهات انساني سرزنش نکند، حتماً مي توانست مسير جسورانه و شجاعانه تري را در زندگي انتخاب کند. متأسفانه در جامعه، اکثر زنان تحت فشار انتظارات خودشان هستند و زير اين فشار خرد مي‌شوند. آنها خود را رنج مي‌دهند تا بتوانند همه را خوشحال کنند، و به‌هيچ‌عنوان نمي‌توانند رد شدن توسط ديگران را تحمل کنند.

سوجاني در کتاب “شجاع باش دختر” مي‌گويد دليلي وجود دارد که زنان اين‌گونه عمل مي‌کنند و آن دليل اين است که به‌عنوان يک دختر هميشه به زنان آموزش داده مي‌شود که در محدوده امن خود باقي بمانند. پدر و مادرها و معلم‌ها دختران را به خاطر ساکت و مؤدب بودن شان تشويق مي‌کنند و مي‌خواهند که مراقب باشند آسيب نبينند و آن‌ها را به سمت فعاليت‌هاي هدايت مي‌کنند که در آن بتوانند بدرخشند، و درنتيجه دختران به گونه‌اي بزرگ مي شوند تا به زناني تبديل شوند که از شکست مي‌ترسند.

اين کتاب به شما مي‌آموزد که ترس را کنار بگذاريد، از اين که توسط ديگران رد مي شويد هيچ گونه حس بدي نداشته باشيد، و با شجاعت و قدرت به سوي اهداف خود گام برداريد و با درس گرفتن از شکست‌هايي که ممکن است در اين راه با آنها مواجه شويد، به موفقيت هايي بزرگ در زندگي خود دست يابيد و تمامي اهداف خود را به تحقق برسانيد.

بخشي از کتاب:
“باور قوي بودن پسران و ضعيف بودن و نياز دختران به حفاظت شدن به طور وسيع و عميق، درون ما جاي گرفته است. سازمان بهداشت جهاني در سال دو هزار و هفدهاز تحقيق جديدي پرده برداري کرد که با همکاري دانشکده ي بهداشت عمومي دانشگاه جان هاپکينز به انجام رسيده بود. در پانزده کشور، از ايالات متحده تا چين و نيجريه، اثبات شد که اين کليشه هاي جنسيتي جهاني و پايدار هستند…”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “شجاع باش دختر”، به شما عزيزان کمک کنيم خود واقعي خود را بيابيد و به دور از هرگونه ترس از قضاوت شدن، گام‌هايي مؤثر در راه رسيدن به اهداف تان و موفقيت هايي بزرگ در زندگي تان برداريد.

توضیحات تکمیلی

وزن 280 گرم
ابعاد 22 × 15 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.