ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786005861242

کتاب مثل یک زن رفتار کن ، مثل یک مرد فکر کن نشر چابک اندیش

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

“مثل يک زن رفتار کن، مثل يک مرد فکر کن”، کتابي است که بايد بخوانيد، اگر که مي خواهيد بدانيد مردان در مورد روابط، صميميت و عشق چگونه فکر مي کنند.

استيو هاروي تا کنون با تعداد بي شماري زنان قدرتمند و موثر در طول سال ها برخورد داشته است؛ زناني که مي توانند يک شغل را اداره کنند، خانه اي را با سه بچه بگردانند، و هم زمان يک گروه کليسايي را اداره کنند. بنابراين ، وقتي صحبت از روابط مي شود، چرا اين زنان نمي توانند بفهمند چه عواملي باعث عدم توانايي در مديريت رابطه با مردان مي شود؟ به گفته استيو، دليل اين امر اين است که آنها به جاي آن که مستقيماً به منبع مراجعه کنند، از زنان ديگر مشاوره مي خواهند.

کتاب “مثل يک زن رفتار کن، مثل يک مرد فکر کن”، تا کنون به زنان زيادي کمک کرده رابطه خود با مردان را حل کنند. زنان با وجود ويژگي‌هاي فوق‌العاده‌اي مانند محبت، دلسوزي، صبوري و عشق، در موارد بسياري در شروع يک رابطه و حفظ آن با مشکل مواجه مي شوند. گاهي دليل اين موضوع اين است که زنان نمي‌توانند علت بعضي رفتارهاي مردان را درک کنند، و اين رفتارها را بي‌احترامي به خود از سوي آن‌ها تلقي مي کنند.

استيو هاروي در کتاب “مثل يک زن رفتار کن، مثل يک مرد فکر کن”، به گونه‌اي طنز پرده از دنياي مردانه برمي‌دارد و به زنان نشان مي دهد که مردان در زمينه رابطه و عشق چگونه فکر مي‌کنند. او با ارائه مباحثي جامع و کاربردي به زنان تمام دنيا کمک کرده است تا شناخت بهتري نسبت به مردان پيدا کنند و بتوانند مشکلات خود را با آنها حل، و رابطه بهتري با آنها برقرار کنند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “مثل يک زن رفتار کن، مثل يک مرد فکر کن”، به شما عزيزان کمک کنيم با شناخت بهتر دنياي مردانه و پي بردن به علت بسياري از رفتارهاي مردان، بتوانيد رابطه صميمي و عاشقانه تري را آغاز، و آن را حفظ کنيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 220 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.