ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786006268140

کتاب کافه ای بنام چرا

گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “کافه‌ای به نام چرا”، نوشته جان پی استرلکی، کتابی است برای بررسی چراهای زندگی و پاسخ دادن به آن‌ها، و در پی آن، دست یافتن به خودشناسی.

داستان این کتاب در کافه ای به نام چرا رخ می‌دهد، که در آن، شخصیت اصلی داستان به نام جان، با دیگران درباره سوالاتی به بحث می‌پردازد. جان که یک هفته از کار خود مرخصی گرفته است، می‌خواهد از هر آنچه مربوط به کار است دور شود و تعطیلات خوبی را بگذراند. او در ترافیک سنگین جاده گیر می‌کند، و چون از ماندن در ترافیک گریزان است، راه دیگری را برای رسیدن به مقصد انتخاب می کند. جان در تلاش برای پیدا کردن راهی دیگر به سمت مقصد خود، مسیرش را گم می‌کند و از کافه چرا سر درمی‌آورد.

در کافه چرا، مشتریان ترغیب می‌شوند که درباره سه سوال به تعمق بپردازد: چرا این‌جا هستید؟ آیا از مرگ می‌ترسید؟ آیا رضایت درونی دارید؟

کتاب “کافه‌ای به نام چرا”، زبانی بسیار ساده و روان دارد، اما در عین ‌حال دربردارنده جملات و قصه‌های بسیار عمیق و الهام‌بخش است. این کتاب در عین حال که داستان ساده را روایت می کند، مباحثی فلسفی و عمیق را ارائه می دهد.

کتاب “کافه ای به نام چرا” سرشار است نکته‌هایی است که می‌تواند هر کسی را به گونه‌ای عمیق به فکر فرو برد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین بحث مطرح‌شده در این کتاب، سوال اول می باشد، یعنی “چرا این‌جا هستید”، و می‌توان گفت که این کتاب می‌تواند تا حدی پاسخ این سوال را بدهد.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “کافه‌ای به نام چرا”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با خواندن داستانی ساده و جذاب، به تفکر در مسائل عمیق هستی‌شناسانه، و درنهایت خودشناسانه بپردازید و هرچه بیشتر با خود واقعی خود آشنا شوید.

توضیحات تکمیلی

وزن 150 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 1 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.