کتاب صفت های بایسته یک رهبر نشر تهران

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

10%39,000 تومان 35,100 تومان

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب صفت های بایسته یک رهبر

چگونه بعضي از افراد به طور مداوم ديگران را قانع مي کنند که از آنها پيروي کنند و ايشان را به عنوان رهبر بپذيرند؟ به گفته جان سي ماکسول، نويسنده  کتاب که به طور منظم سخنراني هاي مختلفي در اين زمينه برگزار مي کند، اين مساله نتيجه “ويژگي هاي شخصيتي” خاص آنها است براي رهبري.

در کتاب صفت های بایسته یک رهبر ، ماکسول اين ويژگي هاي برجسته را به اين ترتيب نام مي برد: شخصيت، جذبه، تعهد، ارتباط، صلاحيت، شجاعت، بصيرت، توجه، سخاوت، ابتکار عمل، گوش دادن، اشتياق ، نگرش مثبت، حل مسئله، روابط، مسئوليت، امنيت خاطر، نظم و انظباط شخصي، خدمتگزاري، آموزش پذيري و دورنماي ذهني. او سپس اين ويژگي ها را به گونه اي تعريف مي کند که خوانندگان بتوانند به راحتي آنها را درک کنند و به کار گيرند.

ماکسول با ارائه تعريف دقيق به همراه مثال و حکاياتي مرتبط، به هر يک از اين ويژگي ها در فصلي جداگانه پرداخته است. او همچنين پيشنهاداتي براي تأمل بيشتر در هر زمينه، و تمريناتي براي ارتقاي هر ويژگي و به کارگيري موثرتر آن ارئه داده است. به عنوان مثال، در فصل “بصيرت” ماکسول توصيف مي کند که چگونه خوانندگان بايد “به چندين صدا گوش دهند” تا به مهارت آينده نگري همراه با موفقيت دست يابند. سرانجام، ماکسول روشهايي را براي تشريح اين چشم اندازها و ارزيابي امکان عملي کردن آنها پيشنهاد مي کند.

کتاب “صفت هاي بايسته يک رهبر”، مستقيماً به قلب مسائل رهبري مي پردازد. ماکسول ابزارهايي کاربردي و بينشي قدرتمند را در اختيار خواننده مي گذارد که براي بهبود ويژگي هاي مربوط به رهبران بزرگ ضروري هستند. با اين کتاب، او بار ديگر به هنر رهبري مي پردازد و قدمي ديگر در راه توسعه هنر رهبري بر مي دارد.

ما در کتاب هشت اعتقاد داريم دنياي امروز نياز به رهبران بزرگ دارد، و با ارائه کتاب “صفت هاي بايسته يک رهبر” تلاش داريم به شما خواننده هاي عزيز کمک کنيم ويژگي هاي رهبري را در خود بيابيد و گسترش دهيد.

مشخصات کتاب

وزن 300 g
ابعاد 21 × 14 × 1 cm
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صفت های بایسته یک رهبر نشر تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.