کتاب بی زمستان (سفرنامه و عکس های آذربایجان)

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

10%40,000 تومان 36,000 تومان

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب “بي زمستان (سفرنامه و عکس هاي تاجيکستان، آذربايجان و گرجستان)”، اثر منصور ضابطيان، گزارشگر و مجري برنامه‌هاي متنوعي از جمله برنامه محبوب “راديو هفت”، به تجربه شيرين سفر او به سه کشور تاجيکستان، آذربايجان، و گرجستان مي پردازد. اين کتاب همچنين شامل عکس‌هايي از سفرهاي او به اين کشورها مي باشد. منصور ضابطيان در اين کتاب سه فصل را، بجز زمستان، به اين کشورها ارتباط داده است؛ بهار و نوروز به تاجيکستان، تابستان به آذربايجان، و پاييز به گرجستان. ازآنجايي‌که در کتاب، فصل زمستان جزء فصل هايي نبود که او به اين کشورها ارتباط داده باشد، نام زمستان را در عنوان کتابش آورده است.

ضابطيان در اين کتاب جزئياتي زيبا و جذاب را از اين سه کشور زيبا به ثبت رسانده ‌است. سفرهاي او کوتاه، اما بسيار شيرين و جذاب هستند. در اين کتاب او هر فصل سال را به يکي از اين کشورها اختصاص داده است، و همان‌طور که بالاتر اشاره شد، به دليل اين‌که فصل زمستان جزء فصل هايي نبود که او به سفر رفته بود، نام کتاب را “بي زمستان” گذاشت. سفر او به آذربايجان به سفارش شبکه نشنال جئوگرافي انجام شده است و به همين دليل، اين قسمت از کتاب او از نظر سبک نوشتاري با بقيه آثارش متفاوت است و شايد کمي رسمي‌تر به نظر بيايد.

در کتاب کتاب “بي زمستان (سفرنامه و عکس هاي تاجيکستان، آذربايجان و گرجستان)”، مسعود ضابطيان با قلمي شيوا و روان، ما را به سفري در سه کشور همسايه، يعني تاجيکستان، گرجستان و آذربايجان مي‌برد و با حال‌وهواي اين کشورها، و زندگي مردم آن آشنا مي‌کند. با خواندن اين کتاب ما با ضابطيان در اين کشورها همراه مي‌شويم و به سفري ذهني در آن‌ها مي‌پردازيم و جزئيات زيادي درباره آن‌ها مي‌آموزيم.

بخشي از مقدمه کتاب:
تصور خيلي‌ها از سفر، رفتن به جايي بسيار دور است، در حالي‌که گاهي‌وقت‌ها همين نزديکي‌ها هم اتفاق‌هاي خوبي مي‌افتد. وقتي خود سفر در ذهن اصلت پيدا مند، حتي يک جا‌به‌جايي يک روزه هم مي‌تواند حال آدم را بهتر کند.
کتاب پيش رو قرار بود تجربه‌ي سفر به چهار کشور نرديک در چهار فصل مختلف سال باشد. تاجيکستان را در نوروز و بهار تجربه کردم، آذربايجان را در تابستان و گرجستان را در پاييز. با خودم قرار داشتم در زمستان به يک کشور سردسير در همين اطراف بروم…

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون کتاب “بي زمستان (سفرنامه و عکس هاي تاجيکستان، آذربايجان و گرجستان)”، به شما عزيزان کمک کنيم به تجربه سفر ذهني در کشورهاي مختلف بپردازيد و تجربياتي بياندوزيد که اگر روزي به اين کشورها سفر کرديد، به شما کمک کنند از سفرتان لذت بيشتري ببريد و جزئيات بيشتري را ببينيد.

مشخصات کتاب

وزن 342 g
ابعاد 21 × 14 × 3 cm
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

قطع کتاب