ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786002537249

کتاب گندزادیی از مغز اثر فیث جی.هارپر

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
نویسنده:
مترجم:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “گند زدایی از مغز (چگونه علم را به یاری بگیریم و از شر افسردگی، خشم، نگرانی‌ها، هراس‌ها و وسواس‌ها خلاص شویم)”، نوشته فیث جی. هارپر، کتابی است در زمینه روان‌شناسی با زبان طنز و شوخی که مبانی بسیار تخصصی و پیچیده پزشکی و روان‌پزشکی را با چاشنی طنز و خنده به خواننده ارائه می‌دهد. این کتاب به ما می‌گوید که مسئولیت هر گندی که به زندگی خود زده‌ایم به گردن خودمان است و به هر شکل ممکن باید آن را درست کنیم.

در بخش یک کتاب “گند زدایی از مغز (چگونه علم را به یاری بگیریم و از شر افسردگی، خشم، نگرانی‌ها، هراس‌ها و وسواس‌ها خلاص شویم)”، چنین بیان می شود که آسیب روانی باعث می شود نظام مغز درهم بریزد و شکلی متفاوت به خود بگیرد. این کتاب در این بخش راهکارهایی را ارائه می دهد که به ما کمک می‌کنند مغز خود را آموزش دوباره‌ای بدهیم و آسیب‌هایی را که به آن وارد می شود درمان کنیم. در بخش دوم کتاب، به اضطراب، خشم، اعتیاد، افسردگی و اندوه اشاره شده است. در این بخش، فیث جی. هارپر تلاش کرده راه‌هایی را ارائه دهد که با کمک آن‌ها بتوان از این احساسات دوری کرد و احساس ارزش را در خود بازیافت.

کتاب “گند زدایی از مغز (چگونه علم را به یاری بگیریم و از شر افسردگی، خشم، نگرانی‌ها، هراس‌ها و وسواس‌ها خلاص شویم)”، مناسب همه آن کسانی است که هیچ‌گونه تمایلی به شنیدن نصیحت‌ها و توصیه‌های دیگران ندارند، و به دنبال راهکارهایی می‌گردند که وضعیت خود را بهتر تحلیل کنند و بتوانند بر مشکلات و معضلات روحی خود غلبه کنند. این افراد ممکن است حتی روان‌شناس خوبی را یافته باشند که به آن‌ها امرونهی نکند، و به شکلی دوستانه به دنبال این باشد که به آن‌ها کمک کند بر معضلات روانی خود غلبه کنند، اما به‌هرحال آن‌ها می‌دانند که مسئولیت گندی که به زندگی خود زده‌اند به گردن خودشان است و باید به هر شکل ممکن آن را درست کنند.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “گند زدایی از مغز (چگونه علم را به یاری بگیریم و از شر افسردگی، خشم، نگرانی‌ها، هراس‌ها و وسواس‌ها خلاص شویم)”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با ریشه معضلات و مشکلات روانی آشنا شوید و در صورت ابتلا به چنین معضلاتی بتوانید مغز خود را به گونه‌ای جدید سازمان‌دهی کنید و با غلبه بر مشکلات و آسیب‌هایی که برایتان پیش آمده است، به آرامش لازم جهت داشتن یک زندگی آرام و همراه با موفقیت دست یابید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 گرم
ابعاد 21 × 10 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز